Kontakt

Adress: Smidesvägen 10, 2tr 171 41 Solna
Telefon: +46 72 304 58 03
E-post: kontakt@creatorprojekt.se

Det är med enorm stolthet och glädje vi tagit emot denna utmärkelse, för andra året i rad, Gasell 2019. Ett STORT TACK till alla våra medarbetare, beställare och samarbetspartners som gjort detta möjligt!

VD & Ägare/ Benny Lindblom

  • Kontakt
  • Garanti

Har du en fråga?

Kontakta oss nedan.

Har du en fråga kring våra garantier?

Kontakta oss via e-postadressen nedan:
garanti@creatorprojekt.se

Mikael Leljewahl

Arbetschef

072 304 58 03
mikael@creatorprojekt.se

Daniel Jungmann

Arbetschef

070 147 03 03
daniel.j@creatorprojekt.se

Elin Shim

Ekonomi/Redovisning

072 311 38 08
elin@creatorprojekt.se

Raquel Lindblom

Ekonomiassistent

070 949 33 20
raquel@creatorprojekt.se

Ali Taher

Kalkyl- mängdberäkningar

ali@creatorprojekt.se

Magnus Eriksson

Projektledare

070 848 42 18
magnus@creatorprojekt.se

Madis Soolind

Projektledare

070 848 42 09
madis@creatorprojekt.se

David Tskhadadze

Produktionsledare

070 458 18 56
david.tskhadadze@creatorprojekt.se

Fredrick Rosborg

Produktionsledare

076 712 71 97
fredrick@creatorprojekt.se

Daniel Otterstadh

Eftermarknad- Byggservice

070 885 14 25
daniel@creatorprojekt.se

Bli vår kollega!

Vi söker ständigt duktiga människor som gillar att utvecklas och vill bidra till en sund byggbransch. Välkommen med en spontanansökan!

Om oss

Creator Bygg & Projektledning AB är ett företag inom bygg- och stomkomplettering där vi är verksamma i både Sverige och Norge.

Läs mer »

Kontakta oss

Tel: +46 72 304 58 03
E-post: kontakt@creatorprojekt.se
Adress: Smidesvägen 10, 171 41 Solna

Producerad av

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart